Вие сте тук » Ubiquiti U Fiber
UF-NANO
Производител: Ubiquiti
Модел: UF-NANO
Цена:
125.00 лв.
без ДДС
Количество:
Модел: UF-NANO
UFiber Nano G е здраво и високопроизводително GPON клиентско устройство с информационен LED дисплей.

Характеристики

 
  • PoE Input: 24V passive
  • Networking Interface: GPON (SC/APC), Ethernet (RJ-45)
  • Operation mode: Bridge only (router mode coming soon as a firmware update)
  • Supported OLTs: UFiber OLT
  • Supporting GPON links of up to 20 km
МОЯТ ПРОФИЛ
E-mail:
парола:
» регистрирай нов профил
» забравена парола
КОНТАКТИ

wifibg wifibg

gsm0898962294

office@reloadbg.com

София- ул 686 номер 16 

Работно време: Понеделник до Петък -10.30 до 18.00

Събота и неделя и извънработно време- 0898962294